E-boek
Nederlands

Spanning in de lucht

Sarah Morgan (auteur), Joost Poort (vertaler)
Een betoverend en romantisch verhaal dat zich afspeelt op het zonovergoten Puffin Island. Voor de fans van Lucinda Riley en Sante Montefiore. Puffin Island deel 3 Skylar snapt niet waarom vrouwen Alec altijd zo aantrekkelijk vinden. Hij mag dan ontzettend knap zijn, zij kent hem vooral als cynisch en afstandelijk. Wanneer ze door omstandigheden gedwongen wordt de vakantie met hem door te brengen
Titel
Spanning in de lucht
Auteur
Sarah Morgan
Vertaler
Joost Poort
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Christmas ever after
Uitgever
Amsterdam: HarperCollins, 2018
1 digitaal bestand
ISBN
9789402756067
CloudLibrary
3tmet89

Andere formaten: